About VPNGoupCom

Bu kimlik hırsızlığı vakaları bize, kimliğinizin suçluyu itibarını dolandırmak, çalmak veya itibarını mahvetmek için nasıl fayda sağlayabileceğine dair çeşitli senaryolar olduğunu göstermektedir. Hassas bilgileri internette, özellikle güvenli olmayan internet

bağlantılarında paylaşmanın ne kadar tehlikeli olabileceğinin bir hatırlatıcısıdır .

Çevrimiçi gizlilik ve güvenliğin çok konuşulduğu bu çağda, hala kimliklerini çalınmaktan korumak için gerekli adımları atmayan insanlar var. Bu durumlar, herkesin kişisel bilgilerinize erişebileceğini ve bunları yasadışı etkinlik için kullanabileceğini göstermektedir.

Çevrimiçi verilerinizi korumak için:

Tor Ağı

Yaygın olarak Tor olarak adlandırılan Soğan Yönlendirici, internete anonim olarak göz atmanın en güvenli yollarından biridir. Tor, sizi birden fazla düğüm ve atlama yoluyla hedef tarayıcınıza götüren açık kaynaklı bir tarayıcıdır. Bu düğümler, bir ağ oluşturan gönüllülerin uzak bilgisayarlarıdır. Her web sitesine rastgele bir düğüm ağı üzerinden erişilir, böylece herkes konumunuzu izlemeyi zorlaştırır.

VPN

VPN’ler tartışmasız en iyi güvenlik araçlarından biridir. IP adresinizi kendi sunucularının IP adreslerinden biriyle maskeliyorlar ve internet ile sisteminiz arasında alışverişi yapılan tüm trafiği şifreliyorlar. Bu, internete anonim olarak güvenli bir şekilde göz atmanıza yardımcı olur. VPN üzerinden Tor gibi ek özellikler, çevrimiçi ortamda gizlilik sağlamak için harika araçlardır.

işaret

Open Whisper Systems tarafından geliştirilen Signal, Android ve iOS kullanıcıları için şifreli bir anlık mesajlaşma ve sesli arama uygulamasıdır. Paylaşılan tüm verileri şifrelediği için mesajlarınızın ve video görüşmelerinizin hiç kimse tarafından izlenmemesini sağlar.

Özel Tarama

Özel Tarama, ziyaret ettiğiniz siteler ve sayfalar hakkında herhangi bir bilgi kaydetmeden İnternet’e göz atmanıza olanak tanır ve şirketlerin Özel Tarama’da Korumayı İzleme seçeneği vardır, bu da şirketlerin tarama geçmişinizi birden fazla sitede izlemesini önler.

Daha fazla güvenlik ve gizlilik ipucu için blogumuzu takip edin

https://vpngoup.com

Social:

https://www.facebook.com/vpngoupcom

https://twitter.com/vpngoupcom

https://www.linkedin.com/in/vpngoupcom/

https://www.pinterest.com/vpngoupcom/

https://vpngoupcom.tumblr.com/

https://www.youtube.com/channel/UCt19EG--5C23uASN20jRSaA

https://vpngoupcom.blogspot.com/

https://vpngoupcom.wordpress.com/

https://www.flickr.com/people/vpngoupcom/

https://500px.com/vpngoupcom

https://www.reddit.com/user/vpngoupcom/

https://vpngoup.com Bu yeni gazete sayfası VPN hakkında en son haberler, nasıl kullanılır, öğreticiler, VPN nedir, VPN nasıl kullanılır, VPN nasıl kurulur, VPN ne yapar, VPN yapılandırması nedir, VPN'nin çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edersiniz, Android'de bir VPN nasıl kurulur, VPN nasıl kurulur bir yönlendiricide
Follow
4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections