Popularność GREENMAX kompaktor do Styropianu stopniowo rośnie w Szwecji

Wraz z rosnącą popularnością sprzętu GREENMAX na rynku europejskim, coraz więcej krajów wie, że INTCO Recycling to nie tylko nabywca bloków styropianowych, ale także profesjonalna maszyna do recyklingu styropianu.


Niedawno znalazł nas klient ze Szwecji, oglądając film o zagęszczaczu GREENMAX EPS. To firma zajmująca się produkcją wanien zewnętrznych. Elementy wykorzystujące nasłonecznienie w warstwie, więc jest dużo odcięć, które chcą pozbyć się na czas.


Według badań większość regionów w Europie nie wspiera składowisk EPS w politykach. Wiele krajów europejskich jest gęsto zaludnionych. Składowanie nie tylko pochłania ziemię, ale także powoduje poważne zanieczyszczenie. Jednak spalanie styropianu jest dozwolone w Szwecji. Obecnie lokalna technologia spalania jest dojrzała, a spalanie styropianu jest wykorzystywane głównie do wytwarzania energii.


Jednak dla naszego klienta spalanie nie jest idealnym sposobem na pozbywanie się odpadów styropianowych. Mają nadzieję, że uda im się pozbyć resztki styropianu na czas, aby zaoszczędzić miejsce w magazynie, ponieważ ich obecny magazyn jest wynajęty.Z rozmowy dowiedzieliśmy się, że klient wcześniej wynajmował maszynę RUNI, używaną 1 lub 2 miesiące. „Maszyna nie ściska się tak, jak mówili, co 20 minut bardzo się nagrzewa, co powoduje stopienie materiału EPS. Jest zbyt gorący i nie można go wypchnąć, maszyna nie jest łatwa w obsłudze, nie radzi sobie z odpadami styropianu, musimy ją zwrócić ”. powiedział klient.


Klient dobrze zna zagęszczacz EPS i zadał nam szereg powiązanych pytań zawodowych. Jednocześnie zalecamy również, aby klient odwiedził naszych starych klientów w Szwecji, aby zobaczyć, jak działa maszyna.

Jak widać z tego przypadku, popularność zagęszczacza GREENMAX EPS w Szwecji stopniowo rośnie. Jak wszyscy wiemy, wskaźnik recyklingu styropianu w Szwecji nie jest wysoki, INTCO Recycling zobowiązuje się do przyczynienia się do recyklingu styropianu w Szwecji, więcej przypadków recyklingu pianki, odwiedź http://www.recykling-styropianu.pl/Przemysl-Recyklingowy.html .

 

My name is hailee, from New York. I am a Post Graduate from New York University in the field of digitall marketing.http://www.recykling-styropianu.pl/
Follow
4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections