Snadný a bezpečný způsob, jak exportovat Outlook PST do MBOX

PST na MBOX převodník


Proč uživatelé exportují soubory PST aplikace Outlook do MBOX?


Existuje několik důvodů, proč uživatelé exportují soubory Outlook PST do MBOX pomocí softwaru převaděče Outlook PST na MBOX. Níže jsme probrali několik důvodů:


1. Převaděč PST na MBOX přepíná soubory a složky z Outlooku na širokou škálu e-mailových klientů MBOX, jako jsou Eudora, Thunderbird, Mac Mail, SeaMonkey atd.


2. Uživatelé mohou importovat své staré archivované soubory PST do e-mailových klientů MBOX.


3. Outlook PST je poměrně drahý a někteří uživatelé si to nemohou dovolit, takže přepnou na převaděč souborů PST na MBOX.


4. Když uživatel přepne svou úlohu nebo chce přenést data, může převést Outlook PST do formátu MBOX.


Pomocí převaděče PST na MBOX můžete exportovat PST do MBOX


Převaděč Outlook PST na MBOX převádí soubory PST na MBOX bezpečně. Může exportovat e-maily z aplikace Outlook do MBOX včetně všech složek, podsložek, jako jsou Odeslané položky, Odstraněná pošta, Doručená pošta, Pošta k odeslání, Nevyžádaná pošta atd. Pokročilý nástroj bezpečně převádí bez ztráty dat během procesu převodu. Nástroj převádí soubory PST na Windows. Převaděč PST na MBOX importuje soubory PST do Opera, Thunderbird, Apple Mail, Entourage, Eudora, Spicebird, SeaMonkey, Netscape atd. Uživatel může také exportovat hromadné kontakty a kalendář aplikace Outlook do souboru MBOX. Před zahájením procesu převodu může uživatel získat bezplatný náhled obsahu.


Prominentní funkce převaděče Outlook PST na MBOX


Převádí položky PST na více typů souborů


Převaděč PST na MBOX převádí položky souboru Outlook PST na více typů souborů, jako je PST na EML, EMLX, MBOX, MSG a PDF. Tento nástroj dokáže převést Outlook PST na Eudora, Zimbra atd.


Vytvořte samostatné nebo kombinované soubory MBOX


Pomocí převaděče může uživatel vytvořit samostatný nebo kombinovaný soubor MBOX do jednoho. Uživatel může spravovat převedené soubory MBOX lepším způsobem.


Snadný převod souborů PST na MBOX


Převaděč PST na MBOX umožňuje uživatelům převést celé soubory a složky PST do formátu souboru MBOX. Neexistuje žádné omezení velikosti souboru a uživatel může převést malé, střední a nadrozměrné soubory PST.


Hluboké skenování souborů PST


Převaděč PST na MBOX dokáže převést poškozené soubory PST a exportovat soubory PST do formátu MBOX. Uživatel může hluboce skenovat soubory PST, aby provedl určitou 100% konverzi souborů.

4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections