معرفی موشن گرافیک

برای ساخت یک ویدیو عالی عناصر زیادی وجود دارد ، از ترکیب عکس گرفته تا تکنیک های ویرایش و درجه بندی رنگ. یکی از عناصر غالباً مغفول ، موشن گرافیک است. درست است که هر ویدئویی به گرافیک نیاز ندارد و همچنین اینکه گرافیک با تصور ضعیف می تواند کیفیت کلی فیلم را پایین بیاورد ، درست است. اما ، حرکت گرافیکی مناسب می تواند نتیجه نهایی را هنگامی که به درستی ادغام شود ، بهبود بخشد.


این که آیا شما یک متخصص موشن گرافیک هستید یا اینکه همه چیز را بهم ریختگی گیج کننده ای می دانید ، ما قصد داریم در مورد جزئیات عناصر رایج گرافیک حرکتی امروز به همراه نکاتی در مورد چگونگی پیاده سازی راحت آنها در ویدیوی بعدی خود توضیح دهیم.عناصر مشترک

تقریباً برای هر قسمت از فیلم می توانید یک موشن گرافیک ایجاد کنید. شما می توانید با گرافیک خود شخصیت ها ، صحنه ها را بسازید و انواع داستان ها را تعریف کنید ، اما در اینجا متداول ترین عناصر "mograph" وجود دارد که باید برای فیلم های خود فکر کنید.


شرکت ساخت موشن گرافیک و هزینه های موشن گرافیک

حرفه ای بودن مهم هست ولی در بحث قرارداد بستن با مشتری علم فن بیان و روابط عمومی بیشتر به کارتان می آید. کمااینکه بسیاری از استودیو ها افرادی برای این موضوع استخدام می کنند.

هزینه ساخت موشن گرافیک

اگر در سطح وب مثل سایت های فریلنسری جستجو کنید و با افراد متخصص در آن حوزه گفت و گو کنید متوجه می شوید که دستمزد آن ها بین ساعتی 50 هزار تا ساعتی 300 هزار تومان هست. که البته برخی افراد به صورت پروژه ای یا روزانه دستمزد می گیرند.

اینکه قیمت حدودی موشن گرافیک به دستتان بیاید، راحتر می توانید پروژه های خود را به افراد یا شرکت ها بسپارید.

اینکه شما یک متخصص موشن گرافیک استخدام کنید یا پروژتان را برون سپاری کنید مزیت و معایبی دارد.

اگر شما در طول یک ماه پروژه های موشن گرافیک زیادی دارید لازم هست که یک متخصص موشن گرافیک استخدام کنید. اما اگر پروژه های شما کم هستند، برون سپاری برای شما می تواند گزینه خوبی باشد.


بخشی از این مقاله از مطلبی در ویرگول با عنوان شرکت ساخت موشن گرافیک گرفته شده است.سیزده پایین تر

یک سوم پایینی قسمت مهمی از هر ویدیوی سبک مستند با موضوعات مصاحبه است و همچنین می تواند برای آموزش بینندگان با حقایق و جزئیات کوچک مفید باشد.


بسیاری از اوقات ، ویراستاران با ایجاد یک سوم پایین تر در آخرین لحظه گیر می افتند و در احساس کلی فیلم ادغام نمی شوند. یک سوم پایین تر از نظر سبک و طراحی باید عناصر گرافیکی دیگر را نشان دهد. همچنین باید خواندن آن واضح و آسان باشد ، در حالی که زیاد در فیلم دخالت نمی کند.


طلوع فیلم ساخت موشن گرافیک


sproutvideo

4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections