Wykorzystaj prostą sztuczkę i profesjonalne programowanie konwerterów Outlook Express DBX na PST

DBX na PST konwertera Oprogramowanie


Czasami klienci mogą spotkać się z sytuacją, w której muszą zmienić swoje rekordy e-mail. Przenoszenie poczty i transformacja poczty e-mail to dwie odrębne czynności, o których powinien pamiętać klient poczty elektronicznej. Przenoszenie poczty e-mail to cykl, w którym przenosisz rekordy e-mail, zaczynając od jednego klienta poczty elektronicznej, a następnie przechodząc do następnego. Byłoby to tak naturalne, gdyby obaj klienci poczty e-mail stosowali podobny projekt rekordu, w którym masz wiadomości e-mail i inne informacje. Jeśli nie ma szans, że obaj klienci poczty e-mail będą wspierać różnorodne projekty rekordów, relokacja poczty elektronicznej zostanie przetestowana. W takiej sytuacji musisz dokonać zmiany adresu e-mail, czyli cyklu, w którym konwertujesz rekordy e-mail na różne konfiguracje.


Podejście do przejścia z DBX do Outlooka


Ponieważ Outlook Express jest starym klientem poczty e-mail i zawiera mniej ważnych informacji niż Outlook, klienci poczty e-mail mogą zmieniać swoich klientów poczty e-mail z Outlook Express na Outlook. Możesz również pomyśleć o tej sytuacji: w poprzednim powiązaniu korzystałeś z programu Outlook Express. Jednak obecnie wymieniłeś swoją pracę. W nowym stowarzyszeniu musisz korzystać z klientów Microsoft Outlook. Byłoby to tak naturalne, że możesz zasadniczo wprowadzić MS Outlook do swojego frameworka i zorganizować na nim swoje konto e-mail. Jeśli jednak musisz wykorzystać swoją starą skrzynkę pocztową, która została schowana w kopertach DBX, jak możesz to zrobić? Viewpoint Express przechowuje wiadomości e-mail w dokumentach DBX, ale Outlook nie obsługuje tej organizacji. Może po prostu otworzyć plik PST, zwany inaczej tabelą składowania w pobliżu domu i dokumentami MSG. Dlatego powinieneś zmienić DBX na projekt PST.


Narzędzie konwertera DBX na PST


Istnieją dwa różne sposoby konwertera DBX na PST. Pierwszy to ręczny wyczyn, który nie wymaga płatnego programowania. Drugą jest również specjalistyczna aplikacja konwertująca DBX na PST. Zostaw mnie w spokoju legalnie tutaj, ręczny wyczyn nie zmienia DBX na projekt PST. Może po prostu pomóc w dostarczaniu wiadomości e-mail od organizatorów DBX do klienta MS Outlook. Viewpoint Express nie zapewnia żadnego wyróżnienia eksportu, aby wysyłać wiadomości e-mail do klientów programu Outlook. Pomimo faktu, że program Outlook ma podstawowe wyróżnienie dotyczące importu i eksportu, nie obsługuje programu Outlook Express. Aby zaimportować wiadomości e-mail z programu Outlook Express do klienta Outlook, będziesz potrzebować Windows Live Mail, aplikacji pocztowej udostępnionej przez firmę Microsoft.


Rekordy DBX są oczywiście ukrytymi kopertami w twoim frameworku Windows. Zanim będziesz mógł to zrobić, powinieneś mieć organizery DBX na swoim frameworku. Gdy je znajdziesz, skopiuj je w innym obszarze. Ponieważ masz teraz organizatorów DBX w swoim frameworku, możesz rozpocząć drogę do przenoszenia wiadomości e-mail do programu Outlook PST.

4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections