تبلیغات OTT چیست؟

مفهوم ویدئوی چندرسانه ای در تلویزیون در اتاق تاریک. مردی که تلویزیون را با کنترل از راه دور در دست تماشا می کند.

تبلیغات OTT ("over-the-top") نوعی تبلیغات هدفمند و برنامه ای از طریق تلویزیون های متصل به اینترنت است. سیستم عامل های محبوب رسانه های جریانی مانند Netflix ، HBO Max ، Disney + و Apple TV همگی OTT محسوب می شوند. اما با Hulu ، Amazon Prime و همه کانال های کابلی سنتی که اکنون برنامه های جریانی دارند ، تبلیغ کنندگان می توانند تبلیغات OTT را نیز خریداری کنند.


با روند فزاینده ای که بسیاری از مصرف کنندگان خدمات کابل سنتی را قطع می کنند (تقریباً 25.3 میلیون خانوار در سال 2020) [1] ، تبلیغ کنندگان اکنون باید به جای تبلیغات سنتی ، روش های جدیدی برای دسترسی به مخاطبان خود پیدا کنند. افزایش سریع محبوبیت پخش جریانی (حدود 70٪ شهروندان ایالات متحده حداقل در یک سرویس OTT مشترک هستند) [2] OTT را به جایگزینی ایده آل برای تبلیغات تلویزیون کابلی تبدیل کرده است.


مزایای تبلیغات OTT چیست؟


گذشته از گستردگی تبلیغات OTT ، این روش ارائه تبلیغات مزایای تکنولوژیکی زیادی نسبت به مدل قبلی خود دارد.


هدف گذاری دقیق به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد تا تبلیغات OTT شخصی و مرتبط تری را براساس اطلاعات جمعیتی و علایق به مصرف کنندگان ارائه دهند.

توانایی OTT برای ردیابی آدرس های IP در دستگاه های مختلف خانگی (تلفن های همراه ، لپ تاپ ها ، تبلت ها و غیره) به پلتفرم این امکان را می دهد تا با تبلیغات مربوط به عادات مرور آنلاین ، خانوارها را دوباره هدف گیری کند.

قابلیت های ردیابی پیشرفته به کمپین های OTT اجازه می دهد تا براساس تغییرات در رفتار مصرف کننده ، خود را بهینه کنند.

تبلیغات OTT و صنعت رستوران


از بین بسیاری از صنایع که اکنون در اوج تبلیغات OTT دچار اختلال هستند ، صنعت رستوران یکی از صنایع است که به خصوص در سطح متوسط بسیار خوب عمل می کند. اگرچه این سیر مثبت قبلاً در حال افزایش مداوم بود ، اما اوج جریان بیشتر مردم و همراه با محدودیت های مختلف حضوری ناشی از همه گیری ، اثربخشی تبلیغات OTT در صنعت رستوران را تسریع می کند. افراد بیشتری نسبت به گذشته در حال پخش جریانی هستند و افراد بیشتری احتمالاً به صورت آنلاین غذا و استفاده از برنامه در خانه سفارش می دهند.


به همین دلیل ، رستوران ها شروع به تخصیص بیشتر و بیشتر بودجه بازاریابی خود از تبلیغات سنتی و چاپ به رسانه های دیجیتال (یعنی OTT) کرده اند تا به طور مثرتری به مخاطبان هدف خود برسند. علاوه بر این ، ویژگی های OTT که در بالا توضیح داده شد ، امکان استفاده مجدد از استراتژیک تبلیغات خود را از طریق سیستم عامل های پخش در برخی مواقع و به مشتریانی که به احتمال زیاد خرید می کنند ، امکان پذیر می کند.

این یک فکر فکری قدیمی است (و گفته می شود یک ضرب المثل قدیمی یهودی است) ، و قطعاً چیزی است که مادر شما هنگام شکایت از پسری که در کلاس دوم دم اسبی شما را کشید ، گفت. این همان کاری است که ما در دوران دبیرستان با دوستانمان انجام دادیم وقتی که آنها در سالن ها شکست خوردند. این چگونگی قرار ملاقات ما است. این هنر ایجاد علاقه به اندازه کافی است که باعث می شود افراد بیشتر بخواهند.


به عنوان مثال ، اگر شخصی در خانه خود به جستجوی منوهای رستوران از طریق تلفن خود نشسته باشد ، تبلیغات OTT می تواند این اطلاعات را از طریق آدرس IP ردیابی کرده و تبلیغات رستوران را در نزدیکی تلویزیون های پخش کننده در آن خانواده تحویل دهد ، حتی ممکن است تبلیغاتی دقیقاً برای رستوران ها انجام دهد. آنها در حال مرور هستند. بسته به رفتارهای مصرف کننده در آینده ، ممکن است این تبلیغات در سیستم عاملهای OTT همان فرد قرار بگیرند.


رستوران های دارای حق امتیاز و سرویس دهی سریع دارای یک زیر مجموعه رستوران هستند که از تبلیغات برتر بهره زیادی برده است. در حقیقت ، Zaxby’s با افزایش هزینه های OTT به افزایش 36 درصدی فروش در حین قفل شدن دست یافت. مکانهای رستوران محلی حتی در آن شرکت می کنند و خانواده های مناطق نزدیک را با ویژه و گزینه های جدید وانت / تحویل هدف قرار می دهند.


اگرچه روندهای عادات تلویزیونی و تجربه های ناهارخوری شخصی ممکن است متلاطم باشد ، اما تبلیغات OTT به طور چشمگیری به تبلیغ کنندگان کمک کرده است تا به مخاطبان مورد نظر خود برسند و محتوایی متناسب با سبک زندگی آنها ارائه دهند. راحتی و محبوبیت چنین گرایش هایی پیش بینی می کند که تبلیغات OTT برای سالهای آینده رسانه ای مثر خواهد بود.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات ، بازاریابی ، و نکات و روند روابط عمومی ، به وبلاگ Deep Ads Thoughts مراجعه کنید. به علاوه ، وبلاگ Push n ’Pull ما را برای همه موارد در دنیای رسانه های دیجیتال و اجتماعی بررسی کنید. برخی مطالب از لینک رو به رو گرفته شده است: https://canvas.mooc.upc.edu/eportfolios/865/Home/teaser_campaigns

Cards you may also be interested in
Pictures of Happiness #LoveWins
cullenquigley
43
3
1
Guys Filming a Storm Has The Biggest Scare of His Life
periwinkle
40
9
4
What's it like being a foreigner in Korea?
soobak
9
0
2
Middle East and Africa Pressure Sensors Market is Booming Across Globe | Key Players Schneider Electric SE, Baumer, Fuji Electric Co., Omron Corporation, Broadcom, Panasonic
kunjalsharma98
1
0
0
Factors That Influence The Appeal Of Your Business Profile
avaharvey95
1
0
0
Beyoncé Photoshops Her Insta Pics
cullenquigley
48
5
13
[TẬP 5] OH MY GIRLS! "Miệng, môi & mỏ :*"
ohmygirls
58
5
150
Korean Number 1 Art University Students Dancing Is Full of Energy!!
soobak
4
0
0
The Final Installment Of Home Alone Has Hit The Web...
LizArnone
44
12
7
GIF
Learn Web Designing From Industry Experts
ssdntech
1
0
0
Carcinoid Syndrome Drug Market Size, Share, Growth, Potential Revenue and Key Drivers Analysis Research Report by 2026
kunjalsharma98
1
0
0
Website Design Company - Webtiks
kushlendr2011
2
0
0
Hallucinations and Delusions Treatment Market Growth, Market Potential, End-User, Key Manufacturers, Competitive Analysis, Revenue Market and Forecast to 2027
kunjalsharma98
1
0
0
[TẬP 7] OH MY GIRLS! "Số Đặc Biệt - Trung Thu"
ohmygirls
39
8
120
Base Jumping into the Foggy Unknown
happyrock
6
0
3
Video
Amazing Video Makes Our Rape Culture Very Obvious.
LizArnone
97
42
20
Canal Só Melhora: organização e poesia no YOUTUBE!
somelhora
18
2
0
Erheer Ghuman
ErheerGhuman
5
0
1
Hilarious Inside Out 2 Parody Trailer (NSFW)
cullenquigley
46
13
0
Cosmetic Dentistry Market: Latest Trends and Future Forecast
dheerajMnM
1
0
0
4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections