Odpowiednie posłanie dla zwierzęcia - jak wybrać najlepsze?

Każdy właściciel psa zdaje sobie sprawę, jak istotne jest zapewnienie mu bezpieczeństwa w pierwszych dniach w celu zadomowienia się w nowym lokum. Smycz, obrożę, jedzenie, czy miski należy kupić wcześniej. Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, o której nie wolno zapominać - posłanie dla psów. Niemniej wybór odpowiedniego posłania może być trudny, zwłaszcza dla nowych posiadaczy czworonogów.


Na szczęście wystarczy kierować się kilkoma najważniejszymi parametrami, żeby kupić idealne posłanie dla psa – co wziąć pod uwagę?

legowiska dla psów


Jak zagwarantować zwierzęciu wygodę?

Jeżeli chcemy, żeby czworonóg z chęcią korzystał z posłania musi ono być komfortowe i wykonane z przyjmnego tworzywa. Zwykle przeznaczone dla psa posłania stworzone są tak, aby pies mógł na nim wygodnie się położyć.


Funkcjonalność i wygoda dla opiekuna

Idealne posłanie będzie praktyczne nie tylko dla psa, ale również dla opiekuna. Ściągany futerał może być kolejnym atutem. Futerał będzie można w razie potrzeby zdjąć i na przykład wyprać w pralce. Dobrym wyjściem jest również znalezienie posłania wykonanego ze śliskiego materiału, który ograniczy przyczepianie się sierści.


Gdzie położyć posłanie?

Jeżeli wybraliśmy najlepsze legowisko niezbędne jest poszukanie miejsca w domu, gdzie będzie można je położyć. Nie powinno się wybierać lokalizacji, gdzie może pojawiać się wahania temperatury, czy znajdują się w przejściu. Z drugiej strony pies lubi mieć możliwość obserwowania swoich właścicieli, dlatego legowisko warto położyć w stosunkowo ruchliwym miejscu.

4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections