Ermeni Meselesi İle İlgili Site

Web sitemizle ilgili şunu bilmelisiniz ki sitemizdeki haberleri hazırlarken her iki tarafın da görüşlerini dikkate alarak ve saygı duyarak hazırlamaya çalıştık. Korumaya çalıştığımız adil ve eşit bakış açısı umarız hoşunuza gider. Web sitemizdeki haberleri okuyarak Ermeni sorunu hakkında çok çeşitli ve aydınlatıcı bilgileri öğrenebilirsiniz. Geçmişte yaşanan bu olayla ilgili detayları öğrenmek için doğru yerdesiniz, web sitemiz Ermeni sorununu en ince ayrıntısına kadar araştırıp çeşitli kaynakların da desteği ile okuyucularını aydınlatmaya çalışmıştır.Ermeni soykırımıErmeni meselesi

Ermeni Meselesi İle İlgili Site

Ermeni meselesi ile ilgili açıklamaların bulunduğu Ermenisorunu.gen.tr sitemizde yer alan öne çıkanlar kategorisinden Oktay Özel’in Millet Sisteminin Kurumsal Temelleri, Canan Seyefli’nin İstanbul'un Fethi ve Ermeni Patrikhanesi, Justin Mccarthy'nin Türk-Ermeni Geriliminin Kaynakları, Taha Nizayi Karaca’nın ‘Büyük Oyun’ İçin Kritik Yıl: 1875, Süleyman Beyoğlu'nun Sevk ve İskan Kanunu’nu Gerekli Kılan Sebepler ve Eugenia Kemerli’nin Rum, Ermeni ve Yahudi Nizamileri başlıklı yazılarını okuyabilirsiniz.


Web sitemizde bulunan yazılı, görsel ya da hareketli tüm içeriklerin kullanım hakları korunmaktadır, izinsiz kullanılamaz. İletişim ve detaylı bilgi edinmek için iletişim kısmından bizlere ulaşmanız da mümkün!

Guntemtemizlik.com
Follow
4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections