سرور مجازی ترید

خرید سرور مجازی ترید و بایننس

سرور مجازی ترید

وقتی شما یک سرور مجازی پایدار داشته باشید IP که با استفاده از آن به صرافی متصل شده اید ثابت باقی مانده و موقعیت مکانی شما با قطع و وصل شدن اینترنت تشخیص داده نخواهد شد. همین تغییر موقعیت شما به یک کشور دیگر مثلاً فرانسه و ثابت بودن IP باعث می شود آن صرافی به شما مشکوک نشود.

به بیان ساده تر وقتی به سرور مجازی متصل شده اید مانند این است که پشت یک کامپیوتر خارج از کشور نشسته اید و وقتی که وارد سایتی می شوید امکان شناسایی شما وجود نخواهد داشت زیرا شما با آی پی کشوری که سرور مجازی آن را دارید وارد سایت شده اید. البته کمپانی ارائه دهنده ی سرور مجازی این اطلاعات را در اختیار دارد اما به غیر از آن شرکت هیچ فرد دیگری قادر به مشاهده ی موقعیت مکانی و اطلاعات شما نخواهد بود.

چند دهه ی گذشته پرتلاطم ترین دوران برای اقتصاد بشر بوده است. وضعیت اقتصاد جهانی در این دوران بسیار پر هرج و مرج بوده و بازار به شدت بالا و پایین شده است علاوه بر این پدیده های جدیدی مانند ارزهای دیجیتال و فارکس نیز پا به عرصه نهادند. این ارزها توانستند بازار و اقتصاد جهان را جهت دهی کنند که البته دور از انتظار هم نبود. موج های متلاطم اقتصادی وضع بازار را به هم ریخته و باعث ایجاد تغییراتی اساسی در آن شده اند و همچنان با شدت در حال حرکت و برهم زدن نظم اقتصادی جهان هستند.

http://azarfa.ir


ارز دیجیتال به نوعی پول غیر قابل ردیابی و الکترونیک گفته می شود. ارز دیجیتال نخستین بار توسط دیوید شاوم در سال 1983 ایده پردازی و معرفی شد. نخستین کمپانی مربوط به ارزهای دیجیتال موسوم به دیجی کَش Digicash در سال 1989 در آمستردام تأسیس شد.

این ارزهای دیجیتال تا قبل از سال 2008 خیلی جدی گرفته نمی شدند و اتفاقات خاصی در بازار آن ها رخ نداده بود تا اینکه شخصی ناشناس با اسم مستعار ساکوشی ناکاموتو در آن سال با معرفی بیت کوین نقطه ی عطفی در این بازار ایجاد نمود. این فرد توانست تغییرات شگرفی در اقتصاد جهانی ایجاد نماید. بیت کوین از بدو ورود به بازارهای جهانی پیشرفت های چشمگیری داشته به گونه ای که در سال 2010 قیمت آن از 8 سنت شروع شد و در سال 2021 به 40 هزار دلار رسید یعنی ارزش این ارز دیجیتال در طی این سال ها تقریباً 500 هزار برابر شده است! رشد سرمایه ای که به هیچ وجه نمی توان آن را نادیده گرفت.

سرور مجازی بایننس ( سرور مجازی با ip ثابت برای ترید در بایننس )

بایننس یکی از ابزارهایی است که برای کار با رمز ارزها و همچنین خرید و فروش آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. رمز ارز یا همان ارز دیجیتال ساختاری متشکل از دو رشته کد دارد. به دارنده ی این دو کد صاحب ارز یا بیت کوین گفته می شود در نتیجه برای خرید و فروش بیت کوین فقط دو عدد را جابجا خواهید کرد. بایننس یکی از نخستین بسترهایی است که برای تجارت های این چنینی راه اندازی شده و به افراد صاحب ارزهای دیجیتال در خرید و فروش کمک می کند. به بیان ساده تر بایننس صرافی ارزهای دیجیتال است.

اما اهمیت بایننس در چیست؟


برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال صرافی های دیگری نیز وجود دارند اما بایننس در واقع بزرگترین و بهترین آن ها است. در بایننس شما علاوه بر تبدل رمز ارز یعنی خرید و فروش آن تحلیلی جامع از رفتار بازار و تغییر قیمت ها خواهید دید در نتیجه به کسانی که قصد تجارت در این زمینه را دارند بسیار کمک می کند.

بایننس در طیف بسیار گسترده ای از ارزهای دیجیتال فعالیت می کند و ترید بیش از 45 نوع رمز ارز را می توان در آن انجام داد. بنابراین اگر روش استفاده از بایننس را یاد بگیرید راه ساده تری برای تجارت و سود کردن از سایر ارزهای دیجیتال به دست می آورید. شما می توانید با آشنایی با این سیستم به سمت سایر ارزهای دیجیتال رفته و شانس خود را در آن ها نیز امتحان کنید.

این صرافی برای هر دسته از کاربران دو نوع تحلیل ارائه می دهد: پیشرفته و مبتدی. بنابراین هر کاربر به فراخور دانش و نیاز خود از آن ها بهره خواهد برد. سرور مجازی بایننس ابزاری است که برای استفاده از این صرافی بزرگ به آن نیاز دارید. امکان دسترسی به تمامی این اطلاعات از طریق سرور مجازی بایننس امکان پذیر خواهد بود.

در حال حاضر مطمئن ترین روش برای دسترسی به خدمات صرافی بایننس و سایر صرافی های ارزهای دیجیتال سرور مجازی بایننس است. استفاده از این سرویس مزایای زیادی در زمینه ی ارزهای دیجیتال دارد که عمده ترین آن ها عبارتند از:

داشتنIPثابت

با استفاده از سرور مجازی بایننس شما از یک IP ثابت برای انجام کارهای خود استفاده می کنید بنابراین اکانت شما دارای آدرس ثابتی خواهد بود. این موضوع باعث می شود ترید شما رسمی تر شده و اعتبار شغلی شما در بین سایر تریدرها بالاتر رود.

قابلیت اطمینان بالا

با استفاده از این سرور مجازی شما ارتباطی پر سرعت و دائمی به بایننس خواهید داشت.

انعطاف پذیری بالا

شما می توانید پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب نموده و با هر سیستم عاملی که استفاده از آن برایتان راحت تر است از سرور مجازی بایننس استفاده کنید. همچنین می توانید سرور را به طور کامل شخصی سازی کنید.

امکان مدیریت حرفه ای

با این سرور مجازی در واقع شما یک سیستم عامل کامل در اختیار دارید که می توانید برنامه های مورد نیاز خود را روی آن نصب کنید لاوه بر این شما نباید حتماً از یک مرورگر خاص و یا اتصال خاصی برای برقراری ارتباط با بایننس استفاده کنید در نتیجه آزادید تا از همه ی امکانات سیستم عامل سرور مجازی خود استفاده نمایید.

بهترین وی پی اس برای بایننس

حال این سؤال مطرح می شود که چگونه می توانیم سرمایه ی خود را وارد این بازار پر سود کرده و از آن بهره ببریم؟ می توانید با ورود به سایت بایننس و ساخت یک اکانت همه ی سرمایه ی خود را وارد آن نموده و منتظر باشید که به دلیل تحریم های بین المللی تمام سرمایه تان بلوکه شود! بله در صورتی که هویت ایرانی خود را فاش نمایید تمامی دارایی های شما بلوکه خواهد شد. اما راه حل چیست؟ برای استفاده از خدمات بایننس دو راه دارید:

VPN

استفاده از وی پی ان و تغییر آی پی ساده ترین روش برای ورود به بایننس است اما اگر شما به آی پی های مختلف دسترسی یافته و یا بدون وی پی ان وارد سایت شوید بایننس به شما مشکوک شده و شناسایی تان می کند. بنابراین این روش برای انجام کارهای مالی به هیچ وجه توصیه نمی شود.

VPSیا همان سرور مجازی شخصیVirtual Private Server

روش دوم امن و راحت است. شما می توانید با سرور مجازی بایننس ارتباطی امن برای تراکنش های مالی خود ایجاد نمایید. به دلیل اینکه بایننس مصرف سی پی یو شدید و بالایی دارد بهترین VPS برای استفاده از سایت آن پلن های Core i9 می باشند زیرا این پلن ها فرکانس بیشتر و CPU قوی تری دارند.

سرورهای CPU Core i9 سرعت کار با سرور بالاتری نسبت به سایر سی پی یوها دارند همچنین دارای عملکرد پردازشی بالا و جدیدترین سخت افزارها می باشند. اصلی ترین و مهمترین علل استفاده از VPS ها یا همان سروروهای مجازی عبارتند از: در زمان استفاده قطع و وصل نمی شوند، سرعت و امنیت بسیار بالایی دارند و دارای IP ثابت و اختصاصی می باشند. با توجه به ویژگی های خاص VPS نسبت به سایر ابزارهای تغییر IP و همچنین حساس بودن اکانت های سرمایه گذاری و ترید، خرید سرور مجازی برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال امری ضروری است.

سرور مجازی ترید با ip ثابت

خرید سرور مجازی ترید

وقتی می خواهید سرور مجازی بخرید با دسته ای از مشخصات روبرو خواهید شد که ممکن است در ابتدا برایتان کمی عجیب باشند. اگر مفهوم سرور مجازی را به خوبی بدانید و در مورد آن اطلاعات کاملی داشته و عملکرد آن را به درستی درک کرده باشید می دانید که شما با خرید سرور مجازی در واقع یک سیستم کامپیوتر مجازی در کشور مورد نظر خریداری کرده اید.

سرور مجازی ترید

بازه ی زمانی

پردازنده

حافظه رم

حافظه SSD

نوع سیستم عامل

پهنای باند ماهیانه

قابلیت اتصال همزمان

هر قدر این مشخصات بالاتر باشند یعنی به عنوان مثال اگر سرور پردازنده و حافظه رم قوی تری داشته باشد سرعت در زمان استفاده از آن بیشتر خواهد بود.

سرور مجازی ترید اروپا

همانطور که بیان شد از سرور مجازی ترید برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و یا ارزهای خارجی نظیر یورو استفاده می شود. این سرور زیرساختی قدرتمند و پرسرعت دارد که به سرمایه گذاران و بازرگانان این امکان را می دهد که در بستری امن به خرید و فروش محصولات و ارزهای دیجیتال و … خود بپردازند. سرور مجازی، ترید در اروپا (آلمان، کانادا، آمریکا، فرانسه، هلند، سوئیس و …) را ارائه کرده و با قابلیت های خاصی نظیر فعالیت شبانه روزی، دسترسی نامحدود از طریق کامپیوتر و تلفن همراه، سرعت بالا و …. سروری قدرتمند در اختیار شما قرار می دهد.

خرید سرور trade

ممکن است برخی تصور کنند که کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال و بیت کوین کار آسانی است و دلیل اصلی این تفکر نیز این است که آن ها بیت کوین را شکلی جدید از پول واقعی می دانند. اما لازم است بدانید که کسب سرمایه و تجرات از طریق بیت کوین نیز مانند سایر روش های تجارت نیاز به اطلاعات و تلاش دارد. برای به دست آوردن سرمایه از این طریق هیچ راه جادویی وجود ندارد. خرید سرور trade نخستین گام برای ورود به این دنیای پر رمز و راز است.

سرور مجازی ترید

ترید بیت کوین و ارزهای دیجیتال یکی از سریع ترین و البته پرخطرترین روش های کسب درآمد است. ترید یعنی شما سعی می کنید ارز را وقتی قیمت آن در کف است خریداری نموده و وقتی قیمت به بالاترین حد ممکن یا قله رسید آن را بفروشید. برای انجام این کار در سایر کشورها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد اما در ایران باید با خرید سرور مجازی ترید اقدام به ترید یا همان معامله ارزهای دیجیتال کنید.

در این روش در کوتاه مدت ممکن است ضرر کنید اما یک تریدر حرفه ای می داند که این ضرر سرمایه گذاری در آموزش است زیرا هدف اصلی سود کردن در بلند مدت بوده است. ترید موفق هیچ ربطی به حدس و گمان و شانس ندارد بلکه یادگیری اصولی و غلبه بر ریسک های مربوط تنها راه موفقیت در این تجارت می باشند.

کلام آخر

معاملات ارز دیجیتال در دنیای امروزی چیزی نیست که کسی بتواند آن را نادیده بگیرد اما استفاده از قابلیت هایی همانند صرافی بایننس برای ایرانیان که در رنج وسیعی از تحریم های مالی قرار دارند امکان پذیر نیست. سرورهای مجازی به کاربران ایرانی این امکان را می دهند که تحریم ها را دور زده و از تمامی امکانات بدون هیچ گونه خطری استفاده نمایند. با استفاده از این خدمات می توانید IP ثابتی در یکی از کشورهای اروپایی داشته باشید که معرف آدرس و در واقع حضور شما در آن کشور خواهد بود. پروتکل های امنیتی صرافی های دیجیتال مانع سرورهای مجازی نیستند.

برای خرید سرور مجازی مخصوص ترید با آی پی ثابت و اختصاصی و منابع کاملا اختصاصی با ما در ارتباط باشید.

Follow
4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections