چه موقع از موشن گرافیک و فیلم استفاده کنید


موشن گرافیک


موشن گرافیک


شما می خواهید تجربه کاربر را کاملاً تصدیق کنید

هنگام مشاهده یک اینفوگرافیک ثابت، بینندگان می توانند از انتخاب آنچه که ترجیح می دهند به آن نگاه کنند و درباره آن اطلاعات کسب کنند ، استفاده کنند در بخشی از محتوای تعاملی ، جایی که جزئیات اغلب فقط با یک کلیک یا شناور فاصله دارند ، همین امر صادق است.


موشن گرافیکاین بدان معنی است که تا زمانی که ویدیوی شما مختصر و جذاب باشد ، یک بیننده احتمالاً فقط از ابتدا تا انتها فیلم را تماشا می کند. اگر آنها این کار را انجام دهند ، احتمالاً همه چیزهایی را که شما می خواهید می بینند و می شنوند. این مناسب برای سازمانهایی است که در تلاشند یک داستان کامل را بیان کنند ، یا ممکن است برای توضیح ارزش محصول یا خدمات خود کمی بیشتر به زمان نیاز داشته باشند.


خوشبختانه ، تصاویر گرافیکی و فیلم های خوش ساخت در جلب توجه مخاطبان بسیار مثر هستند ، به احتمال زیاد در انتقال داستان خود موفق خواهید بود. طبق گفته ویستیا ، ویدئوهایی با طول حداکثر 2 دقیقه دارای سرعت تکمیل مشاهده در حدود 70٪ هستند.


شما می خواهید مشارکت و گفتگوها را افزایش دهید

بگذارید بگوییم تلاش های بازاریابی شما در حال سقوط است. افراد از صفحه فرود شما گزاف گویی می کنند یا فقط برای تبدیل شدن دنبال نمی کنند. شاید آنها نتوانند با یک نگاه ببینند که شرکت شما چه کاری انجام می دهد ، چگونه یا چرا. یا شاید سایت شما از نظر رقابتی برجسته نباشد. برای هر یک از این نگرانی ها ، فیلم می تواند پاسخ باشد.


بیش از 4 بازاریاب از 4 نفر می گویند که ویدئو به آنها بازگشت خوبی از سرمایه خود می دهد. این تعجب آور نیست ، زیرا مشخص شده است که بازاریابی ویدئویی به کسب و کارها کمک می کند تا 49٪ سریعتر درآمد کسب کنند.


موشن گرافیک

شما می خواهید در یک نمایشگاه EXPO توجه را جلب کنید

غرفه های کنفرانس اساسی را دیده اید که بروشورها و کارت های بازرگانی را روی میز نمایش نشان می دهند. مواردی را که دارای صفحه نمایش تلویزیونی هستند ، انیمیشن پویا و با سرعت بالا مشاهده می کنید. کدام یک از بازدیدها هیجان انگیزتر به نظر می رسید؟ ما می خواهیم شرط ببندیم که غرفه های دارای ویدئو علاقه بیشتری به خود جلب می کنند. اما فقط هر ویدئویی در این محیط کار نمی کند.


مشخص شده است که 85٪ از فیلم های ارسال شده به فیس بوک به صورت بی صدا مشاهده می شوند. اما 76٪ تبلیغات ویدئویی فیس بوک برای انتقال پیام خود به صدا نیز متکی هستند - به این معنی که بازاریاب ها محتوای خود را برای روش های واقعی ارتباط مردم با آن بهینه نمی کنند.


این چه ارتباطی با غرفه دارد؟ به جمعیت بسیار زیاد و فضای پر سر و صدای نمایشگاه یا سالن نمایشگاه ها فکر کنید. شما درگیر مکالمات ، اعلامیه های سربار و هیاهوی عمومی یک رویداد پرمخاطب هستید. آیا این یک محیط ایده آل برای ویدیویی است که به درک مولفه های صوتی بستگی دارد؟ قطعا نه.


موشن گرافیک

4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections