Elektronik Sigara Modelleri Ve Likitleri

Elektronik sigara,

Bir batarya ve bir atomizerden oluşan bir sisteme sahiptir. İçerisine, aromalı sıvılar konulan atomizer, oluşan ısı ile bu aromalı sıvıları buhara dönüştürür. Atomizer, ihtiyacı olan ısı enerjisini bataryadan alır. Sigaradan nefes alındığı sırada, e-likit hava ile karışır ve buhara dönüşür. Normal bilinen sigara dumanına benzer bir duman çıkarır.

Elektronik Sigara Modelleri

Yeni başlangıçta şarj edilebilen bir model elektronik sigara uygun olabilir. Şarj edilebilen model elektronik sigara, atomizer haznesindeki e-likiti ısıtır. Buharlaşan e-likit, sigarayı kullanan kişiye, bilinen sigaraya benzer bir tat verir. Son teknoloji sisteminde üretilen atomizerlerin, hava girişinin ayarlanabilir özelliği vardır.

elektronik sigara

Vaporesso model elektronik sigara, dokunmatik ve titreşim özelliğine sahiptir. Kullanım açısından kolaylık sağlar. Estetik bir görünüme sahip olan model, 2 adet 18650 pil ile çalışmaktadır. Maksimum 220 wattlık bir güce sahip olan modelde, piller pakete dâhil değildir. Smok model elektronik sigara, 172 gram ağırlığında.

Smok model elektronik sigara, dünyada en çok tercih edilenler arasında. Kullanımı oldukça rahat bir üründür. Görünüm açısından da oldukça estetik. Joyetech model elektronik sigara ise, 77.5 gram ağırlığında bir ürün. Zarif ve ince bir tasarıma sahiptir. KangerTech model elektronik sigara modeli, kalem tipi bir model. Ağırlığı 109 gr. Çok ince ve yer kaplamayan bir üründür. Görünümü de oldukça estetik. En çok tercih modeller arasındadır.

Elektronik Sigara Likitleri

Elektronik sigara kullanacak olan herkesin damak tadı farklıdır. Bu nedenle likit tercihi, kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Öncelikle, elektronik sigarayı kullanacak olan kişinin, kendi nikotin miktarını belirlemesi gerekir. Mesela normal sigarayı günde 2 paket tüketen biri kişinin, 9-12 mg.lık bir likit seçmesi uygun olur.

E sigara

Bu nedenle, damak zevkine yönelik bir tercih yapılması uygun olur. 100'den fazla aroma çeşidinde likit vardır. Her kullanıcının damak zevkine hitap eder. Tütün, çilek, şeker, nane, tatları çok tercih edilen likitler arasında. Her elektronik sigara kullanıcısı, bu 100'den fazla aroma çeşidi arasından, kendine uygun olanı bulabilir.

Normal bilinen sigarada, 4000'den fazla kimyasal madde vardır. Bu kimyasalların hepsi zehirli maddelerdir. Elektronik sigarada, bu zehirli kimyasallar olmağı için, tadı elbette aynı olmayacak. Elektronik sigaranın tadı, normal sigaraya yakın bir tat. Ancak çok daha güzel ve sağlıklı bir tat. Elektronik sigara kullanan kişinin, zaman içerisinde, tat alma duyusu normale dönecek. Ve yediği içtiği her şeyden, daha yoğun ve lezzetli bir tat almaya başlayacak.

Elektronik Sigara Likit Aroması

https://elektroniksigarapod.com

4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections