Stáhněte si software Cloud Backup pro zálohování vašich e-mailů!

Uživatelé nyní mohou plynule zálohovat své e-maily prostřednictvím softwaru Cloud Backup. Aplikace uspokojí všechny potřeby uživatelů bez jakýchkoli překážek. Aplikace je navržena pokročilým způsobem profesionály tak, aby fungovala způsobem požadovaným uživateli. Uživatelé z jakéhokoli oboru mohou aplikaci používat ve své aplikaci pro Windows, aniž by museli čelit jakémukoli druhu povinnosti. Trvá hladké zálohování vašich cloudových e-mailů a ukládá je do místního operačního systému. Všechny vaše přílohy jsou také uloženy v místním systému pomocí tohoto inteligentního pracovního nástroje. Jedná se o nezávislou aplikaci, která funguje přímo bez použití nebo stahování jakékoli jiné aplikace. S touto jednoduchou aplikací můžete zálohovat své e-maily do několika formátů, jako je PST, MSG, MBOX, EML, HTML, EMLX atd.


Stáhnout teď


Každý uživatel by měl vyzkoušet tuto aplikaci pro zálohování svých e-mailů, protože aplikace je navržena vysoce kvalifikovanými odborníky a je testována na různých platformách. Tato aplikace nejen zálohuje vaše data, ale také je provádí bezpečně a bezpečně. Tento software nepodporuje žádný druh úniku dat, proto jsou všechny tyto soubory zálohovány bez poškození dat touto pozoruhodnou aplikací. Uživatelé mají také možnost selektivně zálohovat data podle svého výběru. I když dojde ke ztrátě připojení k internetu, aplikace zajistí, aby ztráta internetu neovlivnila proces zálohování.

Stahování tohoto softwaru pro zálohování dat bude chytrá volba, pro kterou se uživatelé musí rozhodnout. Uživatelé si mohou vyzkoušet demo verzi aplikace, aby získali více informací o procesu zálohování aplikace.


Kroky k zálohování vašich e-mailů


Pro zálohování e-mailů musí uživatelé postupovat podle některých kroků. Níže jsou uvedeny kroky k zálohování dat:

Krok 1 -

Krok 2 -

Krok 3 -

Krok 4 -

Krok 5 -

Krok 6 -

Krok 7 -

Krok 8 -

Krok 9 -

Tyto kroky vytvoří zálohu všech vašich e-mailových souborů do místního systému. aplikace do ní neukládá žádný druh osobních údajů, kterými jsou uživatelské jméno a heslo.


Funkce aplikace Cloud Backup


Níže jsou uvedeny funkce tohoto inteligentního nástroje:


· Zálohujte kompletní data

Aplikace provádí úlohu úplného zálohování souborů. Složka jedna po druhé je zálohována aplikací. Tato aplikace také zálohuje přílohy. Celá data jsou zálohována aplikací.


· Vhodné pro všechny verze Windows

Aplikace je podporována všemi verzemi Windows od nejnovějších po nejstarší, dokonce i Windows XP tuto aplikaci podporuje. Jedná se o plně navrženou aplikaci W9ndows.


· Bezchybný proces zálohování

Bezchybné zálohování provádí aplikace. I když uživatelé zadají soubory s více částkami, aplikace vám přesto poskytne přesný výsledek bez jakékoli překážky. Vždy vám vždy poskytne bezchybný výsledek.


· Zálohování více formátů

Aplikace poskytuje uživatelům více formátů, aby bylo možné zálohovat jejich soubory. PST, MSG, MBOX, EML, EMLX, HTML a MHTML jsou formáty poskytované aplikací. Uživatel tedy získá výsledek podle své volby.


· Filtruje složku

Uživatelé mohou procházet soubory, které chtějí zálohovat. Možnost filtrování souborů poskytuje přesné výsledky. Všechny e-maily jsou zálohovány tímto inteligentním nástrojem.


· Struktura interních složek

Integrita složek je udržována aplikací. Složky i podsložky zůstaly aplikací neporušené.


Závěrečné prohlášení


Uživatelé by měli tento inteligentní nástroj používat k zálohování svých souborů. Aplikace bezpečně uchovává uživatelské jméno a heslo aplikace. Je to platforma, která je vhodná pro každého uživatele, i když nesouvisí s technickým zázemím nebo začínajícími uživateli.


Demo verze aplikace je také k dispozici aplikací.

4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections