iPhone Suya Düştü! Hangi Adımları Uygulamalıyız?

iPhone suya düştü


Suya dayanıklı modellerden birine sahip olmayan ve talihsiz bir kazayla iPhone’unu suya düşüren birçok kullanıcı var. Olmaya da devam edecek. Asıl önemli olan ise böyle bir şeyle karşılaştığımız zaman, yani bu sorunu yaşadığımız zaman ne yapacağımız.


Doğru hareket etmek telefonunuzu kurtarmak için yeterli olabilir. Kimi zaman sadece doğru adımları atmak yeterli gelmeyecektir ama siz önleminizi alın ve denemenizi yapın. Gerisi biraz şansa kalıyor.iPhone Suya Düştü! Hangi Adımları Uygulamalıyız?


Appleuzmani.net


Biz şimdi yapılması gerekenleri işleyeceğiz ama o sayfayı da ziyaret etmenizi öneririm çünkü çok daha derinlemesine ve detaylı bir şekilde konu işlenmiş.


iPhone suya düştü.


· Telefon suya temas etmiş ve hala açıksa o zaman hemen telefonunuzu kapatın. Çalışırken kısa devre olma olasılığı daha yüksek olacak.

Appleuzmani.net

iPhone suya düştü

· Telefonu bu süre boyunca kesinlikle çalıştırmayın. Çalıştırmayı denemeye bile kalkmayın. Hala iç kısımda kalmış olan bir damlacık işinizi bozabilir ve telefonun kısa devre yapmasına neden olabilir.

· Telefonunuz tamamen kuruduktan sonra nem giderici maddeyle de beraber uzun bir süre kaldıktan sonra, artık telefonu açmayı deneyebilirsiniz. Şanlıysanız telefon sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.


iPhone suya düştü

Garanti desteği devam eder mi? Tüm bu detay konular için sizi uzman adrese yönlendirdim. Appleuzmani sitesindeki konuya bakarak detaylar konusunda da bilgileri alabilirsiniz.

Guntemtemizlik.com
Follow
4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections