Ankara İngilizce Kursu

Ankara İngilizce kursu


Ankara İngilizce Kursu

Ankara dil kursu olan active-languages.com, Ankara İngilizce kurslarından bir tanesidir. Uzman eğitmenler aracılığıyla faaliyetlerini en iyi şekilde sürdürmektedir. İngilizcenizi geliştirmek ve daha hızlı İngilizce öğrenmek için en önemli görülen noktalardan bir diğeri de pratik yapmaktır. Film izleyerek dinleme becerimizi geliştiririz. İngilizce kitaplar okuyarak okuma-anlama becerimiz gelişir.


Bir yandan da gramer çalışırız ve test çözerek, etkinlikleri cevaplayarak bu konuda da kendimizi geliştiririz. Peki ya konuşma? Belki de en çok ihtiyacımız olan beceriyi geri plana atmak, dil öğrenirken yapılan çok büyük bir yanlıştır. Konuşma pratiği yapmadan konuşma becerimizi geliştirmek de mümkün değildir. Sizler şimdi “Benim çevremde konuşma pratiği yapabileceğim kimse yok ki!” cümlesini aklınızdan geçiriyor olabilirsiniz. Ancak artık teknoloji bizlere bu konuda da oldukça fazla imkân sunuyor. Artık online olarak dünyanın bir ucundaki insana aynı saniyede sesimizi iletebiliyoruz.


Anadili İngilizce olan veya İngilizce konuşan insanlarla arkadaşlık edebilmemiz için ihtiyacımız olan sadece basit sohbet uygulamaları. Sosyal medya bunun için biçilmiş kaftan diyebiliriz. İngilizce konuşan hatta İngilizceden başka dil bilmeyen bir insanla sohbet etmek, dil pratiği yapmak için çok güzel bir imkân. Karşımızdaki insan Türkçe veya başka herhangi bir dil bilmediği için mecburen ona karşılık olarak kullanacağımız dil İngilizce. Dolayısıyla dile maruz kalacağız ve böylece kısa süre içinde yaptığımız konuşma pratikleriyle konuşma becerimizi de geliştirebileceğiz.


Dil Kursu Ankara

dil kursu Ankara

Guntemtemizlik.com
Follow
4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections