انتخاب مبل تختخواب شو

مبل راحتی


مبل تختخواب شو


10 بهترین مبل راحتی برای سال 2021

1. به دنبال قاب چوبی باشید

قوی ترین و مقاوم ترین قاب ها برای هر نوع مبل ، از جمله مبل های تختخواب ، آنهایی هستند که از چوب سخت کوره ای خشک شده یا ترکیبی از چوب سخت کوره ای خشک شده و تخته سه لا با درجه مبلمان ساخته شده اند. از خرید فریم های ساخته شده از چوب نرمتر مانند کاج خودداری کنید.


2. به دنبال مکانیزم باز و بسته با کیفیت خوب باشید

مکانیسم های یک خواب خوب باید بدون یک جیر جیر و چسبندگی در یک حرکت نرم بالا و پایین برود. به دنبال واحدهایی باشید که با نوار قفل طراحی شده اند تا از بسته شدن مناسب و همچنین باز شدن آسان اطمینان حاصل شود. به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید مکانیزم بازشو به خوبی کنار هم قرار گرفته است و قطعات به راحتی نمی شکنند یا شل نمی شوند.


3. احساس لبه های صاف در تمام مکانیسم های داخلی

تمام قسمتهای داخلی سازه مبل تخت باید دارای لبه های صاف باشد تا در نتیجه ملحفه ها و پتوها گیر نکند و پاره نشود.


وقتی از مبل راحتی در خانه خود استفاده می کنید و حتی روی تخت هایی با بهترین مکانیزم کار ، همیشه ایده خوبی است که قبل از بستن دستگاه ، ملحفه و پتو را بردارید. به این ترتیب ، باعث تغییر جهت در قسمت های مختلف نمی شود.


4. کیفیت تشک را بررسی کنید

یک تشک با کیفیت باعث ایجاد یک خواب راحت می شود و بدن را به راحتی در شانه ها ، باسن و کمر پشتیبانی می کند.


یک تشک ضخیم تر لزوما بهتر نیست. یک دستگاه نازک تر و بهتر می تواند پشتیبانی بهتری ارائه دهد. همچنین می توانید هنگام استفاده از مبل تختخواب شو برای خواب ، از یک تشک راحت در بالا استفاده کنید.


5. آن را آزمایش کنید

همیشه ایده خوبی است که مبل تخت خواب را قبل از خرید آن آزمایش کنید. سعی کنید آن را باز و بسته کنید تا ببینید چه حسی دارد. عملکرد آن باید آسان باشد و برای باز کردن آن نیازی به فشار نیست. آن را باز کنید و دراز بکشید تا ببینید احساسات تشک چگونه است.


6. آن را اندازه گیری کنید

همیشه مطمئن شوید که مبل تختخواب خود را قبل از خرید متعهد شده اید. از فهمیدن اینکه اندازه ها وقتی تمام راه را باز کنند ، غافل نشوید. به یاد داشته باشید که وقتی به طور کامل باز شود به اندازه یک تخت یا بیشتر به اتاق نیاز دارد. اگر قصد دارید هرگونه مبلمان را در جلوی آن قرار دهید ، مطمئن شوید که سبک بوده و جابجایی آن آسان است تا بتوانید قبل از باز کردن مبل تختخواب شو ، آنها را به راحتی از سر راه بردارید.


خرید مبل

Follow
4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections