Virtuvinės kriauklės sietelio kištuko tipai 83mm

Yra daug skirtingų virtuvės kriauklės filtravimo kištukų tipų. Štai keletas populiariausių tipų. Koštuvas yra didelis, apvalus gabalas, kuris telpa jūsų kriaukle. Geras koštuvas skirtas sugauti didelius maisto kiekius ir neleisti jam nutekėti į skylę. Nerūdijančio plieno kriauklės sietelis yra puikus pasirinkimas, nes jį lengva valyti ir jis nesugeria kvapų.


Lengvas įdiegimas


Virtuvinės kriauklės sietelio kaištis 83 mm turi vieną apvalią angą ir jį labai lengva sumontuoti. Dauguma koštuvų yra atsparūs rūdijimui ir juos lengva montuoti. Šie rūdims atsparūs kištukai yra nebrangus būdas prižiūrėti santechniką. Lowe's parduoda įvairių stilių virtuvės kriauklės sietelius, įskaitant spyruoklinį rutulį, plokščią tinklelį ir fiksuojamą korpusą. Taip pat „Lowe's“ galite įsigyti konkrečių kriauklių pakaitalų.


Pakvieskite santechniką


Jei jūsų kriauklės filtras yra senas, gali būti laikas jį pakeisti. Naujas koštuvas gali išgelbėti jus nuo santechniko iškvietimo ir gali būti sumontuotas per valandą. Norėdami pakeisti koštuvą, jums reikės replių ir santechniko glaisto, tačiau tai paprastas projektas, kurį gali atlikti bet kas. Naujas koštuvas yra nebrangus būdas prižiūrėti santechniką. Tai taip pat padeda išvengti kriauklės užsikimšimo.


Įsigykite rūdims atsparių filtrų


Nivito

. Nerūdijantis filtras yra nebrangus būdas užtikrinti sklandų santechnikos darbą. Šlifuoto nikelio virtuvės kriauklės sietelis gali būti puikus jūsų esamo sietelio pakaitalas. Šlifuoto nikelio įvairovė yra puikus pasirinkimas šlifuoto nikelio kriauklei.


Jei nesate tikri, kaip pakeisti sietelį, turėsite pasikonsultuoti su profesionaliu santechniku. Jei problema yra užsikimšusi kanalizacija, turėtumėte apsvarstyti galimybę kuo greičiau pakeisti koštuvą. Virtuvinės kriauklės sietelis yra nebrangus būdas apsaugoti santechniką ir palaikyti gerą jos veikimą. Rūdims atsparus filtras idealiai tinka jūsų virtuvės kriauklei. Jei nerimaujate dėl virtuvės kriauklės išvaizdos, prieš perkant svarbu atsižvelgti į jos dizainą.


Pasirinkite šlifuoto nikelio kriauklės sietelį


Virtuvinės kriauklės sietelis yra puikus būdas apsaugoti santechniką ir apsaugoti kriauklę nuo užsikimšimo. Virtuvinio maišytuvo sietelis neleis jūsų kriauklei nemalonaus kvapo. Šlifuoto nikelio kriauklės sietelis yra puikus pasirinkimas dviejų dubenių maišytuvui. Jį lengva montuoti, jis atsparus rūdijimui ir prieinamas. Taigi, gaukite savo dabar. Džiaugsitės, kad tai padarėte.

Follow
4.7 Star App Store Review!
Cpl.dev***uke
The Communities are great you rarely see anyone get in to an argument :)
king***ing
Love Love LOVE
Download

Select Collections